ivan martic

Ivan Martic, la Dinamo

  • Jucatorul Ivan Martic ar putea ajunge la Dinamo ca moneda de schimb pentru Nistor
  • Se pare ca in negocierile pentru jucatorul dinamovist, echipa noastra e dispusa sa renunte la Martic
  • Aparent, Martic nu este in viziunea lui Piturca un jucator pe care sa se bazeze in viitor, asa ca e dispus sa renunte la el

Gruparea antrenata de Victor Piturca se grabeste sa obtina semnatura lui Dan Nistor, pentru ca pleaca in cantonament. Tocmai de aceea, pe langa bani, pluseaza si cu un jucator la schimb – Ivan Martic, fotbalist care nu a fost folosit deloc pe finalul lui 2019 si care nu intra in planurile fostului selectioner.

Ramane de vazut daca si jucatorul isi doreste acest lucru. Am mai avut de a face cu un asemenea caz in situatia lui Ferreira care nu a acceptat sa plece la FCSB. Pe parcursul zilelor de luni si marti urmeaza sa se lamureasca toate aspectele.
There are no comments

Add yours