oblemenco

Concurs important pentru suporterii Craiovei. Ce aveti de facut

  • Un concurs extrem de indragit la Craiova s-a intors
  • Si in acest an Provocarea Paianjenului se va tine la meciurile de acasa
  • Gasiti detaliile si regulamentul mai jos in articol:

Toti visam sa marcam golul decisiv pe stadionul „Ion Oblemenco”. Vrei sa-ti indeplinesti visul? Partenerul nostru principal Betano te ajuta!

Posteaza pe pagina oficiala de Facebook a Universitatii Craiova (vezi postarea mai jos) o poza cu biletul tau la meciul cu Gaz Metan Medias si scrie un mesaj de incurajare. Primii 5 suporteri care aduna cele mai multe like-uri la comentariu vor fi invitati pe gazon la pauza meciului pentru a lua parte la Provocarea Paianjenului. Vei primi direct un tricou original al echipei noastre, iar daca sutezi la vinclu intri in marea finala. ATENTIE! Castigatorii editiilor trecute nu vor putea participa.

Mult succes si fie ca cei mai buni sa castige!
There are no comments

Add yours