universitatea craiova 2019

VIDEO – La multi ani, UNIVERSITATEA CRAIOVA! La multi ani, SUPORTERI! Imagini de la petrecerea de sfarsit de an a echipei  • Universitatea Craiova paseste in anul 2019 cu sperante mai mari ca niciodata
  • Nimeni nu vorbeste de titlu sau de Cupa, dar toti stim ca astea sunt cele mai mari dorinte ale anului abia inceput
  • Clubul transmite un sincer LA MULTI ANI suporterilor si publica imagini de la petrecerea de sfarsit de an a jucatorilor care a avut loc a doua zi dupa incheierea ultimului meci din 2018An nou plin de impliniri in alb-albastru!

Clubul Universitatea Craiova le doreste suporterilor, jucatorilor, staffului tehnic si administrativ si tuturor celor care au fost cu inima alaturi de Stiinta un #2019InAlbAlbastru!

Va multumim ca ne-ati fost alaturi si ne-ati sustinut pe tot parcursul anului 2018: sunteti unici! Va promitem ca vom lupta in urmatorul an sa va aducem bucurii si mai mari. Stim ca impreuna vom depasi toate obstacolele si ne dorim ca in anul 2019 sa ne bucuram de realizarile echipei noastre.

La multi ani, #2019!

ACCESEAZA AICI prima promotie eMAG din acest an!

There are no comments

Add yours