bilete

S-au pus in vanzare biletele pentru U Craiova – Poli Iasi. Care sunt preturile si cum intra cu biletul de pe mobil  • Universitatea Craiova a pus in vanzare biletele pentru primul meci al Ligii 1 de pe Oblemenco
  • Dupa ce vom obtine trofeul Super Cupa Romaniei, speram la un stadion sold-out si la meciul impotriva Poli Iasi
  • Puteti achizitiona biletele online, iar la intrarea pe stadion puteti prezenta biletul in format electronic direct de pe telefonul mobil
  • Tricouri si echipament sportiv cu echipa favorita gasiti la promotie AICI.PRETURILE BILETELOR:

Peluze (Nord & Sud): 15 LEI

Tribuna II: 30 LEI

Tribuna I: 40 LEI

Tribuna VIP: 100 LEI

Meciul Universitatea Craiova – CSM Politehnica Iasi se va disputa luni, 23 iulie 2018, incepand cu ora 21:00, pe stadionul „Ion Oblemenco” din Craiova.

Va asteptam in #VulcanulDePeOblemenco: impreuna ducem #BataliaPentruPodium!De azi iti poti asigura prezenta la primul meci din noul sezon!

Start la #BILETE pentru primul meci al echipei noastre din noul sezon competitional 2018 – 2019. Ia-ti tichet la jocul cu Politehnica Iasi #ONLINE, de la Sala Polivalenta sau de la magazinul mobil din Piata „Mihai Viteazul”. Cu doar 15 LEI iti asiguri prezenta in #VulcanulDePeOblemenco.

Clubul nostru va prezinta, detaliat, mai jos, toate variantele prin care iti poti asigura prezenta pe stadionul „Ion Oblemenco” din Craiova:

1) Scanezi BILETUL la poarta direct de pe smartphone. Primesti un e-mail de confirmare a comenzii care contine atasat biletul in format .PDF., apoi trebuie salvat in memoria telefonului si deschis inainte de a ajunge la portile de acces ale arenei. Codul de bare de pe telefonul mobil trebuie sa fie VIZIBIL in totalitate pentru scanare. Detaliile complete le gasiti aici: http://www.ucv1948.ro/Intri-la-Derby-cu-biletul-direct-pe-smartphone

2) De la casele de bilete situate la Sala Polivalenta din Craiova. Programul de functionare este urmatorul: marti, 10 iulie 2018, in intervalul orar 14:00 – 20:00, iar apoi zilnic in intervalul orar 10:00 – 20:00 (inclusiv in weekend).

3) De la magazinul mobil situat in Piata „Mihai Viteazul” din Craiova. Programul de functionare este zilnic, in intervalul orar 10:00 – 19:00.

4) De la partenerii Eventim.ro: ORICE statie OMV si ORICE magazin Orange, Vodafone, Carrefour sau Altex, de oriunde din tara, inclusiv din Craiova.

5) Online, prin platforma Eventim.ro, accesand link-ul urmator: http://www.eventim.ro/ro/bilete/universitatea-craiova-sezon-2018-2019-stadionul-ion-oblemenco-1061206/performance.html. Daca veti da click pe optiunea „Selectarea planului de sala”, va veti putea alege tribuna, randul si locul dorit, iar biletul va ajunge direct la dumneavoastra acasa prin firma de curierat. Puteti opta pentru plata cu cardul in deplina siguranta

6) Online, prin platforma Eventim.ro, cu functia Print-At-Home, accesand, de asemenea, acelasi link.

7) Esti abonat? Intri la primul meci din Liga I Betano, editia 2018 – 2019, pe baza cardului emis de clubul Universitatea Craiova.

Universitatea Craiova va propune o modalitate mai usoara prin care va puteti achizitiona biletul la meci, dar si accesul in arena va fi mult mai simplu si comod. Tu iti comanzi biletul online de pe platforma Eventim.ro si il prezinti la turnicheti direct de pe telefon.

Clubul Universitatea Craiova iti prezinta toti pasii pe care trebuie sa ii urmezi:

1) Accesezi platforma online Eventim.ro la urmatorul link: http://www.eventim.ro/ro/bilete/universitatea-craiova-sezon-2017-2018-stadionul-ion-oblemenco-1027510/performance.html. Daca veti da click pe optiunea „Selectarea planului de sala”, va veti putea alege tribuna, randul si locul dorit.
2) Bifati optiunea „print@home” prin plata cu cardul.

3) Veti primi pe adresa dvs. de e-mail confirmarea comenzii care contine atasat biletul in format .PDF

4) Salvati in memoria telefonului biletul in format .PDF. IMPORTANT: trebuie sa efectuati aceasta operatiune de la prima incercare si nu ulterior, fiindca nu va mai fi valabil.

5) Deschideti telefonul cu putin timp inainte de a ajunge la portile de acces ale stadionului „Ion Oblemenco”. Pentru o scanare rapida si fara erori, luminozitatea ecranului de la telefonului trebuie setata la maxim, iar oprirea automata a ecranului sa fie dezactivata.

6) Mariti codul de bare al biletului de pe ecranul telefonului, astfel incat sa fie complet afisat pe ecran. Scanarea propriu-zisa decurge la fel ca la un bilet emis fizic.

7) Ai intrat in stadion. Acum bucura-te de spectacol, bucura-te de Stiinta! 🙂

Va rugam sa respectati acesti pasi intocmai, iar accesul in incinta arenei va fi mult mai fluent.

#ForzaStiintaThere are no comments

Add yours