nebunie

Fara superstitii! Ce vor face jucatorii Craiovei inainte de meciul cu FCSB!  • Desi deplasarea cu trenul nu le-a purtat noroc pana acum, Craiova apeleaza din nou la acest mijloc de transport
  • Universitatea va merge la Bucuresti pentru meciul cu FCSB din nou cu trenul
  • Echipa noastra a mai facut deplasarea in acest fel in Capitala inainte de infrangerile cu Dinamo si FCSBGica Craioveanu a facut dezvaluirea: oltenii vor merge din nou cu trenul sa joace contra celor de la FCSB. Craiova a ales de fiecare data aceasta optiune cand a jucat in Capitala pentru a evita traficul infernal. Mangia a spus intr-o conferinta de presa ca in general e superstitios, insa atunci cand vine vorba despre confortul jucatorilor sai lasa la o parte superstitiile si alege ce e mai bine pentru ei. Astfel, chiar daca mersul cu trenul nu a parut sa poarte noroc pana acum, se va apela pentru a 3-a oara la acest mijloc de transport spre Bucuresti.
“E ora sa batem FCSB si sa luam si titlul!” Oltenii nu si-au invatat lectia: de fiecare data cand au facut asta au luat 3 goluri de la FCSB si Dinamo pe www.sport.roThere are no comments

Add yours