gsp

Citesti GSP si te crucesti! Articolul fara noima care jigneste Craiova  • GSP publica un articol despre patronul Universitatii Craiova, pe prima pagina a ziarului
  • Materialul aduce multe jigniri clubului nostru
  • Articolul contine multe minciuni si vine chiar inaintea meciului FCSB – Craiova pentru a incinge spiritele si mai tareMaterial suspect chiar pe prima pagina a ziarului Gazeta Sporturilor, inainte de meciul direct FCSB – Craiova. Publicatia vine cu un material despre patronul Universitatii Craiova in care il desfiinteaza atat pe el cat si clubul. Intreg materialul e scris intr-o nota peiorativa.Nu ii luam apararea patronului Craiovei, credem ca nu e menirea suporterilor sa adore oamenii de afaceri, asa cum se intampla la unele cluburi bucurestene, ci sa adore jucatorii si antrenorii echipei iubite. Dar trebuie sa recunoastem ca materialul din GSP e cel putin suspect si pare facut la comanda de cineva care vrea sa se razbune pe Mihai Rotaru pentru ca Craiova ar fi depus la FRF o scrisoare care a deranjat.

GSP nu e la primul material care e suspect ca ar fi platit de conducerea FCSB. Va reamintim ca dupa meciul Astra – FCSB, cand toata presa vuia despre posibilul blat, GSP a ales sa scoata in deschiderea publicatiei un material amplu despre bunatatea lui Gigi Becali si despre clinica medicala pe care acesta o detine in Bucuresti.

AUTORII CELOR DOUA MATERIALE PE CARE LE SUSPECTAM CA AR FI PLATITE SUNT ACEEASI: Andrei Craitoiu, Dan Udrea si Remus Raureanu

Puteti vedea materialul despre patronul Craiovei AICI.

Puteti vedea materialul laudativ despre clinica lui Gigi Becali AICI.

 There are no comments

Add yours