bilete

Biletele pentru meciul cu Astra au pret de PRIMAVARA! S-au pus in vanzare  • Chiar daca echipa vine dupa o infrangere, e de asteptat ca stadionul sa se umple de suporteri la ultimul meci din sezonul regular
  • Craiova a pus de azi bilete in vanzare la preturi de primavara
  • Meciul se va juca luniPentru ca Stiinta revine acasa dupa 3 deplasari consecutive ce au scos bani seriosi din buzunarul suporterilor, meciul cu Astra Giurgiu vine cu un pret de primavara, incepand de la doar 10 lei.

Clubul nostru va prezinta, detaliat, mai jos, toate variantele prin care iti poti asigura prezenta pe stadionul „Ion Oblemenco” din Craiova:1) Scanezi BILETUL la poarta direct de pe smartphone. Primesti un e-mail de confirmare a comenzii care contine atasat biletul in format .PDF., apoi trebuie salvat in memoria telefonului si deschis inainte de a ajunge la portile de acces ale arenei. Codul de bare de pe telefonul mobil trebuie sa fie VIZIBIL in totalitate pentru scanare.
2) De la casele de bilete situate la Sala Polivalenta din Craiova. Programul de functionare este urmatorul: zilnic in intervalul orar 10:00 – 20:00 (inclusiv in weekend).
3) De la magazinul mobil situat in Piata „Mihai Viteazul” din Craiova. Programul de functionare este zilnic, in intervalul orar 10:00 – 19:00 (inclusiv in weekend)

4) De la magazinul oficial situat in Electroputere Parc Mall, la etaj. Programul de functionare este urmatorul: zilnic, in intervalul orar 10:00 – 22:00 (inclusiv in weekend).
5) De la partenerii Eventim.ro: ORICE statie OMV si ORICE magazin Orange, Vodafone, Carrefour sau Altex, de oriunde din tara, inclusiv din Craiova.
6) Online, prin platforma Eventim.ro, accesand urmatorul link: https://www.eventim.ro/ro/bilete/universitatea-craiova-sezon-2018-2019-stadionul-ion-oblemenco-1110364/performance.html. Daca veti da click pe optiunea „Selectarea planului de sala”, va veti putea alege tribuna, randul si locul dorit, iar biletul va ajunge direct la dumneavoastra acasa prin firma de curierat. Puteti opta pentru plata cu cardul in deplina siguranta.
7) Online, prin platforma Eventim.ro, cu functia Print-At-Home, accesand, de asemenea, link-ul.
8) Esti abonat? Intri la orice meci din Liga I Betano, editia 2018 – 2019, pe baza cardului emis de clubul Universitatea Craiova.

PRETURILE BILETELOR:

Peluza Nord: 10 LEI

Peluza Sud: 15 LEI

Tribuna a II-a: 30 LEI

Tribuna I: 40 LEI

Tribuna VIP: 100 LEI

Universitatea Craiova – Astra Giurgiu din etapa a 26-a a Ligii I Betano se va disputa luni, 4 martie 2019, de la ora 20:00, pe stadionul „Ion Oblemenco”. Meciul este transmis in direct de posturile DigiSport 1, TelekomSport si Look TV.There are no comments

Add yours