bilete

Anuntul clubului despre meciul cu CFR: ‘Batem recordul de viteza al vanzarii biletelor!’  • Universitatea Craiova a pus deja in vanzare biletele pentru meciul cu CFR
  • Fara indoiala, meciul se va juca cu casa inchisa
  • Preturile incep de la doar 10 leiBatem impreuna recordul de viteza al vanzarii biletelor, asa ca nu lasa pe maine ce poti face azi si ocupa-ti locul in stadion. Si nu uita, inca poti sa-ti iei abonament pentru #PlayOff de la 50 de lei.

De azi incepem sa ne luam biletele pentru derby-ul campionatului cu CFR Cluj. Batem impreuna recordul de viteza al vanzarii biletelor, asa ca nu lasa pe maine ce poti face azi si ocupa-ti locul in stadion. Si nu uita, inca poti sa-ti iei abonament pentru #PlayOff de la 50 de lei.Elevii si studentii au parte la acest derby de un pret special la 10 lei in Peluza Nord. Acestia trebuie sa aiba OBLIGATORIU carnetul de elev sau cel de student la poarta de acces in stadion.

Clubul nostru va prezinta, detaliat, mai jos, toate variantele prin care iti poti asigura prezenta pe stadionul „Ion Oblemenco” din Craiova:

1) Scanezi BILETUL la poarta direct de pe smartphone. Primesti un e-mail de confirmare a comenzii care contine atasat biletul in format .PDF., apoi trebuie salvat in memoria telefonului si deschis inainte de a ajunge la portile de acces ale arenei. Codul de bare de pe telefonul mobil trebuie sa fie VIZIBIL in totalitate pentru scanare.
2) De la casele de bilete situate la Sala Polivalenta din Craiova. Programul de functionare este urmatorul: zilnic in intervalul orar 10:00 – 20:00 (inclusiv in weekend).
3) De la magazinul mobil situat in Piata „Mihai Viteazul” din Craiova. Programul de functionare este zilnic, in intervalul orar 10:00 – 19:00 (inclusiv in weekend)
4) De la magazinul oficial situat in Electroputere Parc Mall, la etaj. Programul de functionare este urmatorul: zilnic, in intervalul orar 10:00 – 22:00 (inclusiv in weekend).
5) De la partenerii Eventim.ro: ORICE statie OMV si ORICE magazin Orange, Vodafone, Carrefour sau Altex, de oriunde din tara, inclusiv din Craiova.
6) Online, prin platforma Eventim.ro, accesand urmatorul link: https://www.eventim.ro/ro/bilete/universitatea-craiova-sezon-2018-2019-stadionul-ion-oblemenco-1110364/performance.html. Daca veti da click pe optiunea „Selectarea planului de sala”, va veti putea alege tribuna, randul si locul dorit, iar biletul va ajunge direct la dumneavoastra acasa prin firma de curierat. Puteti opta pentru plata cu cardul in deplina siguranta.
7) Online, prin platforma Eventim.ro, cu functia Print-At-Home, accesand, de asemenea, link-ul.
8) Esti abonat? Intri la orice meci din Liga I Betano, editia 2018 – 2019, pe baza cardului emis de clubul Universitatea Craiova.

PRETURILE BILETELOR:

Peluza Nord (pentru elevi & studenti): 10 LEI
Peluze (Nord & Sud): 15 LEI
Tribuna a II-a: 30 LEI
Tribuna I: 40 LEI
Tribuna VIP: 100 LEI

Universitatea Craiova – CFR Cluj din etapa a 4-a a Play-Off-ului Ligii I Betano se va disputa duminica, 7 aprilie 2019, de la ora 20:30, pe stadionul „Ion Oblemenco” din Craiova.There are no comments

Add yours